Protos II 4400(X) فرستنده ای برای ۶ سنسور به طور همزمان

۱۸ مرداد ۱۴۰۲
306 بازدید

در بسیاری از فرآیندها، بسیاری از پارامترها باید به طور همزمان ثبت شوند تا فرآیند نظارت و کنترل شود. این کار را می توان با استفاده از راه حلی از Knick به روشی صرفه جویانه در فضا و مقرون به صرفه به دست آورد.

ماژول جدید MSU4400-180 برای فرستنده Protos II 4400(X)

کاربران اکنون می توانند حداکثر سه حسگر Memosens را به طور همزمان به یک ماژول وصل کنند ، و از آنجایی که فرستنده فضایی برای دو عدد از این ماژول ها دارد، در مجموع تا شش سنسور امکان پذیر است.

این بدان معنی است که در یک نقطه اندازه گیری بدون نیاز به فرستنده اضافی می توان چند پارامتر را اندازه گیری کرد. حسگرهای Memosens برای متغیرهای اندازه گیری شده مقدار pH، ORP، رسانایی یا اکسیژن محلول در آب را می توان به Protos  متصل کرد.صفحه نمایش گرافیکی با وضوح بالا Protos II مهمترین اطلاعات را در مورد وضعیت سنسور و نیازهای تعمیر و نگهداری همه سنسورهای Memosens متصل در یک نگاه ارائه می دهد. نمودار سنسور ، به اپراتور اجازه می دهد تا تمام داده های حسگر مربوطه، مانند نقطه صفر، شیب، امپدانس ها، زمان کارکرد، سایش، فاصله کالیبراسیون و غیره را نظارت کند.برای هر fault یک کد مخصوص به آن که نشان دهنده نوع خرابی می باشد روی صفحه نمایش ظاهر می شود ، برای مثال،  پیام هایی برای تعمیر و نگهداری یا خرابی یک سنسور مطابق با NE107  . در طول اندازه گیری، صفحه نمایش می تواند ۱۰۰ مقدار اندازه گیری شده آخر را نشان دهد . دفترچه گزارش در فرستنده علاوه بر این حداقل ۲۰.۰۰۰ ورودی را با براساس زمان، وضعیت و پیام ها ثبت می کند. اتصال به PCS از طریق PROFINETتمام داده های اندازه گیری و تشخیصی را می توان از طریق PROFINET به PCS سطح بالاتر (سیستم کنترل فرآیند) منتقل کرد. برای این منظور از ماژول ارتباطی PN4400-095 استفاده می شود که به شیار سوم فرستنده وصل می شود. متناوبا، ماژول های ارتباطی برای PROFIBUS PA و FOUNDATION Fieldbus نیز در دسترس هستند. اتصال به فناوری کنترل نیز از طریق ورودی ها و خروجی های آنالوگ (۰/۴ … ۲۰ میلی آمپر) و همچنین چهار کنتاکت رله شناور امکان پذیر است. پروتوس II با ماژولار بودن بالا و امکان کارکرد تا شش سنسور Memosens در یک دستگاه، یکی از قدرتمندترین فرستنده های موجود در بازار و تنها دستگاه ۴ سیم برای مناطق خطرناک است. بنابراین، فرستنده را می توان در طیف گسترده ای از صنایع از جمله انرژی، فاضلاب، شیمیایی، دارویی، بیوتکنولوژی و همچنین صنایع غذایی و آشامیدنی استفاده کرد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص Protos II 4400(X) می توانید به سایت knick که در زیر آمده است رجوع کنید

. https://www.knick-international.com/en/

پاسخ دهید