چرا cCare ؟ 

۱۵ مرداد ۱۴۰۲
355 بازدید

۱.     کاهش هزینه های نگهداری 

در بدترین حالت، خوانش pH نادرست می تواند باعث رد شدن در تولیدات با توان بالا شود یا در هنگام برخورد با مواد خطرناک ، خطر ایجاد کند. بنابراین نگهداری منظم حسگرهای pH ضروری است، به ویژه در شرایط محیطی سخت. در صورت داشتن رسوبات بر روی الکترود یا انسداد محل اتصال،اغلب تمیز کردن حسگر، پس از چند روز یا حتی چند ساعت ضروری است.

 

۲.     ایمنی و گواهی Ex 

بسیاری از نقاط اندازه گیری در مناطق انفجاری یا سمی قرار دارند که حضور انسان در آنها محدود یا حتی ممنوع است. به عنوان تنها سیستم نگهداری حسگر در بازار، cCare با تمام اجزا برای استفاده در Ex Zone 1 مورد تایید قرار گرفته است. استفاده از سنسورهای Memosens از پیش کالیبره شده بالاترین قابلیت اطمینان ممکن را بدون توجه به شرایط محیطی تضمین می کند.

 

۳.     یک سیستم مدولار برای همه نیازها 

cCare یک سیستم انعطاف پذیر است که می تواند با هر برنامه ای سازگار شود. این سیستم از یک کنترل کننده الکترو پنوماتیک Unical 9000 یا Uniclean 900، یک اتصالات نگه دارنده سنسور (Fitting) از سری Ceramat یا SensoGate و یک فرستنده Protos تشکیل شده است .

 

۴.     بهره وری از طریق اندازه گیری دقیق و دیجیتالی سازی 

سیستم cCare  اندازه‌گیری pH را کاملاً خودکار می‌کند و در نتیجه به دیجیتالی شدن سرتاسر از سنسور تا سیستم کنترل فرآیند کمک می‌کند. سیستم از طریق فیلدباس با سیستم کنترل فرآیند ارتباط برقرار می کند.

پاسخ دهید