محصولات zenon

Picture1

توسط این نرم افزار، امکان گزارش گیری پویا از خطوط تولید فراهم میشود و بر اساس نتایج این گزارش‌ها میتوان با بالا بردن بازده تولید و شناسایی نقاط ضعف و برطرف نمودن آنها، برگشت سرمایه‌گذاری انجام شده در خطوط تولید را سرعت بخشید. این ماژول جهت آنالیز اطلاعاتی به کار گرفته می شود که نرم افزار زنون توسط ماژول Historian از سطح پروسه جمع آوری کرده و آنها را در Database خود, توسط ماژول Report در اختیار کاربران قرار داده است.

Picture2

اولین و پُر کاربردترین محصول نرم‌افزاری شرکت COPA-DATA است که تقریبا در اکثر صنایع ( برق – تله متری و آب و فاضلاب – دارویی – غذایی – اتومبیل سازی – BMS و … ) قابل استفاده است و بواسطه پشتیبانی بیش از ۴۲۰ درایور و محیط کاملا گرافیکی، که کارکرد با آن را بسیار ساده میسازد، در لیست نرم افزارهای مطرح و پرفروش اسکادای دنیا قرار دارد.

Picture4

این نرم افزار یک soft PLC است که قابلیت نصب بر روی سامانه‌ی عامل ویندوز را دارد و رایانه را به یک PLC تبدیل میکند و به شما امکان برنامه نویسی به زبان‌های مختلف PLC بر اساس استاندارد IEC 61131-3 را میدهد. قابلیت همخوانی و انطباق بی‌نظیر با نرم افزار zenon Supervisor این امکان را میسر می‌سازد که بدون واسطه کلیه‌ی متغیرهای PLC در نرم افزار اسکادا قابل رویت و استفاده باشند و تنها با خرید یک کارت شبکه برای رایانه جهت ارتباط با ماژول های IO ،یک سامانه‌ی کنترل متمرکز و در عین حال قوی در اختیار داشته باشید.

Picture3

این محصول در حقیقت نسخه محدود شده ای از یک سیستم HMI/SCADA می باشد که قابلیت نصب برروی Touch Panel/HMI های windows base را دارد و کاربرد اصلی این محصول برای سیستم مانیتورینگ محلی ( Local ) و یا خطوط تولیدی است که کاربر نیاز به کنترل یا مانیتورینگ اطلاعات برروی خط را دارد.